A A+ A++
photo
Autor: System Publikacja: 14.11.2017

Spotkanie w ramach Jesieni w AIP już dziś!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii zapraszają na wydarzenie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości! Spotkanie zatytułowane „Rola komunikacji w tworzeniu firmy” odbędzie się we wtorek, 14 listopada, w godz. 9.00-14.00,  w siedzibie AIP i CITT-u przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.
 
Spotkanie poprowadzą Kjartan Sigurðsson – wykładowca akademicki, facylitator z Reykjavik University Centre for Research on Innovation and Entrepreneurship – oraz Michał Szpor – trener, project manager, facylitator Open Space Technology z Fundacji DO.
 
W programie spotkania przewidziano prezentację mówców i ich doświadczeń, komunikację w przedsiębiorstwie, umiejętności przywódcze, techniki samoorganizacji, a także warsztaty z wykorzystaniem technik samoorganizacyjnych.
 
Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wysłanie wiadomości, zawierającej imię i nazwisko, na adres: aip@polsl.pl.
 
Prelegenci:
Kjartan Sigurðsson jest nauczycielem i menedżerem na Uniwersytecie w Reykjaviku, nadzorującym projekt edukacji studentów odpowiedzialnego zarządzania (PRME), będący inicjatywą United Nations Global Compact na Uniwersytecie w Reykjaviku. Oprócz tego jest odpowiedzialny za realizację celów Uniwersytetu w Reykjaviku w zakresie zmian klimatu i zrównoważonego rozwoju. Jest doktorantem w Reykjavik University Center for Research on Innovation and Entrepreneurship. Posiada tytuł magistra w zakresie międzynarodowego biznesu uzyskany w Reykjavik University School of Business. Dzięki pracom doktorskim w MŚP w trzech krajach europejskich w latach 2011-2016 zdobył szerokie doświadczenie biznesowe jako menedżer i przedsiębiorca, a także praktyczną wiedzę, jak opracowywać i wdrażać strategię CSR i innowacyjne modele biznesowe. Zainteresowania badawcze Kjartana Sigurðssona obejmują rozwój biznesu z naciskiem na strategię CSR.
 
Michał Szpor jest konsultantem i facylitatorem pracy grupowej. Posiada kompetencje dotyczące coachingu osobistego i grupowego, psychologii grup, moderacji i facylitacji spotkań, treningu biznesowego i treningu komunikacji, a także zarządzania projektami i koordynacji przedsięwzięć. Jego doświadczenie obejmuje obszar rozwoju potencjału pojedynczych osób, zespołów, a także całych organizacji. W ramach Fundacji DO realizował projekty dla organizacji biznesowych, pozarządowych oraz instytucji edukacyjnych.
 
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Informacja w Biuletynie PŚ

Joanna Marek
2024-02-29 17:49:00
2024-03-05 07:54:31
29.02.2024
photo

2 miliony złotych na rozwój kadry dydaktycznej PŚ

Joanna Marek
2024-02-29 17:47:00
2024-03-04 10:56:03
29.02.2024
photo

Kadra dydaktyczna rozwinie skrzydła

Joanna Marek
2024-02-28 17:44:00
2024-03-05 07:57:03
28.02.2024
1 z 1

Więcej aktualności

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie