Doskonałość dydaktyczna uczelni

Aktualnosci

Autor: Adam Marek Publikacja: 21.02.2023 Aktualizacja: 22.03.2023

Ankieta diagnozująca stosowane przez nauczycieli akademickich metody nauczania oraz potrzeby w zakresie ich doskonalenia

Szanowni Państwo,

Zachęcamy wszystkich pracowników kadry dydaktycznej Politechniki Śląskiej do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie diagnozującej stosowane przez nauczycieli akademickich metody nauczania oraz potrzeby w zakresie ich doskonalenia. Formularz dostępny jest pod adresem:

Termin wypełnienia: 27 marca 2023 r.

Ankieta została przygotowana w ramach realizowanego projektu "Doskonałość Dydaktyczna Uczelni"