Doskonałość dydaktyczna uczelni

Aktualnosci

Autor: Adam Marek Publikacja: 27.02.2023 Aktualizacja: 27.02.2023

Ruszają szkolenia w zakresie projektu Doskonałość dydaktyczna uczelni

Zapraszamy na cykl szkoleń dla pracowników dydaktycznych, dydaktyczno - naukowych oraz kadry wspierającej proces dydaktyczny Politechniki Śląskiej.

Głównym celem będzie podniesienie kompetencji w zakresie dydaktyki uwzględniające m.in. zagadnienia związane z tworzeniem efektów uczenia pod kątem wymogów PKA, wykorzystanie narzędzi IT w dydaktyce, przygotowanie do pracy ze studentami ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, strategii motywacji studentów czy emisji głosu.

Szczegóły znajdziecie Państwo w tabeli na stronie projektu https://portal.polsl.pl/ddu/szkolenia-w-ramach-projektu/harmonogram-szkolen/ .

W razie pytań prosimy o kontakt: ddu@polsl.pl lub 32 400 31 06.